Remont za remontem. Włocławek stoi w korkach [ZDJĘCIA, VIDEO]

Fot. promocjewloclawskie.pl

Sznur aut na Okrzei i Kazimierza Wielkiego we Włocławku to efekt  zamknięcia w czwartek (16.11) alei Królowej Jadwigi.

Fotorelację znajdziesz tutaj (kliknij)

Jak informują drogowcy, samochody poruszają się bardzo wolno. Zator to wina prowadzonego na tym odcinku remontu.

Kierowcy już wczoraj od rana komentowali utrudnienia, które pojawiły się we Włocławku:

Włocławek stoi !!! Z ul. Kaliskiej 83 do Hali Mistrzów 21 minut autem !!! Skąd pomysł na remont o tej porze roku? Korki na moście, teraz centrum – mówili zdenerwowani

Jak nas poinformował MZUKiD: „Jezdnia DK91 i Al. Królowej Jadwigi zostanie otwarta po zakończeniu I etapu prac, co będzie zależne od tempa prowadzonych robót i warunków atmosferycznych. Natomiast całość prac na skrzyżowaniu (tj. obie jezdnie DK91, i wloty Al. Królowej Jadwigi oraz Al. Kazimierza Wielkiego) będzie zakończona zgodnie z umową, 16 grudnia b.r.”

Po wykonaniu remontu w Etapie I zostanie otwarty wlot i wylot Al. Królowej Jadwigi i wyremontowanego fragmentu drogi krajowej nr 91. Zamknięta zostanie z kolei druga część skrzyżowania - tj. wlot i wylot al. Kazimierza Wielkiego oraz jezdni na DK91 w kierunku centrum miasta.

Trzecim etapem robót będzie wykonanie wydłużonego wlotu drogi krajowej nr 91 po stronie Cmentarza Komunalnego. Roboty prowadzone będą połówkowo na jednej jezdni - najpierw jeden, potem drugi pas ruchu.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Galeria zdjęć: 

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.