Ranczo na scenie we Włocławku. Przyjdziesz?

Fot. Nadesłane

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza miłośników, choć nie tylko, kultowego serialu Ranczo na przedstawienie, które powstało na jego podstawie i w oparciu o jego postaci. Sztuka napisana przez Roberta Brutter’a, scenarzysty Ranczo, w reżyserii uznanego reżysera teatralno-telewizyjnego  Macieja Wojtyszki, oparta na specyficznym, charakterystycznym poczuciu humoru,  ostro zarysowanych typach osobowości stworzonych przez aktorów, z dużą porcją znanych piosenek w stylu: …Seksapil to nasza broń kobieca…, z pogranicza teatru  kabaretu, stała się już ogólnopolskim hitem!

To opowieść o odwiecznych różnicach między myśleniem i postrzeganiem świata przez kobiety i mężczyzn, chwilami bardzo ostra i bezkompromisowa walka płci okraszona muzyką i humorem, który bawi widzów telewizyjnego Ranczo od wielu lat.

To rodzaj wykładu i nauki dla wszystkich młodszych i starszych dziewczynek jak radzić sobie z takim egzemplarzem jakim jest tytułowy facet, podczas którego wybrane metody prezentuje się na niniejszym egzemplarzu. Czy egzemplarz, jakim niewątpliwie jest Pietrek, to przetrwa i pogodzi się ze swoją rolą, nie dającą mu szans w starciu z wszystkowiedzącymi i sprytnymi kobietami jakimi są Więcławska, Francesca,  Jola i Hadziukowa ?  Oto jest pytanie…

Jak nie oszaleć z facetem 15 grudnia 2017 r.  godz. 19.00.

Reżyseria: Maciej Wojtyszko

Scenariusz: Robert Brutter,  Scenografia: Witek Stefaniak,

Kostiumy: Lidia Oleczek,    Muzyka: Krzesimir Dębski,

Przygotowanie wokalne: Anna Grabowska,    Choreografia: Marcin Hakiel,

Zagrają:  Dorota Chotecka-Pazura, Anna Iberszer, Beata Olga Kowalska, Dorota Nowakowska, Piotr Pręgowski

Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 - 18.00 oraz w dniu spektaklu od godz. 13.00,  tel. 54 231 47 66

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.