PWSZ we Włocławku rozszerza ofertę studiów. Co proponują?

14 lipca br. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego nadał PWSZ we Włocławku  uprawnienia do prowadzenia studiów  drugiego stopnia o profilu praktycznym na kierunku pielęgniarstwo. Studia na kierunku pielęgniarstwo adresowane są do pielęgniarek/pielęgniarzy posiadających dyplom licencjata pielęgniarstwa.

Program studiów został skonstruowany w  taki sposób, że jest aktualną i oryginalną odpowiedzią na wymagania systemu edukacyjnego i zapotrzebowanie na rynku pracy. Celem kształcenia na kierunku pielęgniarstwo jest kompleksowe przygotowanie nowoczesnej i wszechstronnie wykształconej kadry specjalistów.

Program kształcenia dla studiów II stopnia posiada profil praktyczny i umożliwia zdobycie wiedzy koniecznej do profesjonalnego realizowania świadczeń zdrowotnych na najwyższym poziomie, jak również  stwarza możliwość dalszego rozwoju naukowego. Pierwsza rekrutacja na bezpłatne studia magisterskie na kierunku pielęgniarstwo rozpocznie się w czerwcu 2018 roku.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.