Prezydent Marek Wojtkowski podsumował spotkania z mieszkańcami

Prezydent Marek Wojtkowski podsumował tegoroczny cykl spotkań z mieszkańcami osiedli.

Przypomnijmy, od trzech lat co roku prezydent na wiosnę odbywa cykl siedmiu spotkań, podczas których nie tylko konsultuje założenia Budżetu Obywatelskiego, ale informuje o założeniach polityki społecznej, komunalnej i inwestycyjnej. Zwieńczeniem spotkań są pytania i opinie mieszkańców.

Spotkania z mieszkańcami traktuję priorytetowo, ponieważ dostarczają nam wielu cennych informacji - mówi prezydent Marek Wojtkowski. Z opinii mieszkańców wynika, że dobrze odbierają koncepcję zrównoważonego rozwoju, czyli inwestycje na wszystkich osiedlach.  Ale mam też świadomość, że czeka nas jeszcze dużo pracy, by włocławskie osiedla wyglądały tak, jak oczekują tego mieszkańcy.

Podczas corocznych, wiosennych spotkań do dyspozycji mieszkańców są również pracownicy Urzędu Miasta, jednostek organizacyjnych, spółek miejskich i służb mundurowych.

Zobacz także: Burzliwe spotkanie mieszkańców z Prezydentem Włocławka. Było gorąco [ZDJĘCIA]

Czytaj także: "Wstyd, że taki ściek płynie przez miasto". Prezydent Włocławka spotyka się z mieszkańcami [ZDJĘCIA]

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.