Polski krytyk muzyczny, specjalistka od emisji głosu, osobowość telewizyjna Elżbieta Zapendowska we Włocławku

Polski krytyk muzyczny, specjalistka od emisji głosu, a także osobowość telewizyjna - Elżbieta Zapendowska gości w Browarze B we Włocławku.

8 czerwca 2017 r w Browarze B we Włocławku przez cały dzień trwały warsztaty i próby z Katarzyną Winiarską, Elżbietą Zapendowską, Janem Zdziarskim i Andrzejem Głowackim. Do stolicy Kujaw przyjechali najlepsi młodzi wykonawcy wybrani w kilkustopniowych eliminacjach.

O tym jaki jej zdaniem poziom reprezentują wykonawcy rozmawialiśmy z Elżbietą Zapendowską:

Zobaczymy! Na razie rozpoczęliśmy próby. Przesłuchaliśmy 5 wykonawców. Jestem zadowolona. Ci ludzie wiedzą o czym śpiewają lepiej lub gorzej, ale taki konkurs wymaga zrozumienia tekstu i myślenia nad tekstem, to już jest fajne. W muzyce rozrywkowej tekst to już jest tylko pretekst do tego, aby wydobywać ło, ło, łoł.

Elżbieta Zapendowska nadmieniła, że po eliminacjach wyjeżdża i niestety  nie wie czy wykonawcy wyciągają z nauki z nią wnioski. Ona jest jak zaznaczyła po to, aby byli oni lepsi.

 

Galeria zdjęć: 
Zobacz także: 

XXII Finał Turnieju Poezji Śpiewanej - 7.06.2013 Włocławek cz. 1

 XXII Finał Turnieju Poezji Śpiewanej - koncerty konkursowe odbyły się 7.06.2013 we Włocławku.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.