Podróżował na „gapę” i uszkodził drzwi w autobusie. Musiała interweniować…

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

W minioną niedzielę już do kolejnego nieprzyjemnego zdarzenia doszło w jednym z autobusów MPK we Włocławku. Jeden z pasażerów nie dość, że podróżował „na gapę” to jeszcze uszkodził drzwi autobusu.

W dniu 12 listopada około godz. 11:00 do Dyżurnego Straży Miejskiej wpłynęło telefoniczne zgłoszenie od Dyspozytora Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego z prośbą o podjęcie interwencji wobec pasażera jadącego bez wykupionego biletu, który dodatkowo uszkodził drzwi w autobusie.

Po przybyciu na miejsce patrol Straży Miejskiej wylegitymował mężczyznę. Po ustaleniu danych osobowych, sprawcę uszkodzenia mienia, którym okazał się być 33 letni mieszkaniec włocławskiego Osiedla Zazamcze, przekazano do dalszych czynności wezwanemu patrolowi policji.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.