Ogólnopolskie Wybory Miss Studentek we Włocławku już w sobotę

Fot. Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

Już w sobotę 17 czerwca w sali Teatru Impresaryjnego odbędzie się Gala Finałowa IV Ogólnopolskich Wyborów Miss Polski Studentek PWSZ.

Organizatorami tego przedsięwzięcia jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku, Uczelniana rada Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku oraz Miasto Włocławek.

Ogólnopolskie Wybory Miss Studentek PWSZ to bardzo ważne wydarzenie kulturalno - rozrywkowe, które co roku budzi coraz większe zainteresowanie.

Impreza ta integruje społeczność studencką Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych oraz zachęca do organizacji podobnych przedsięwzięć.

Gala Finałowa odbędzie się 17 czerwca w sali Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku. Godzina rozpoczęcia Gali 18.00.

Polub nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiesz się więcej 

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.