Noworoczna Gala wkrótce we Włocławku

Koncert z udziałem orkiestry, solistów i tancerzy Narodowego Teatru, Opery i Baletu w Odessie będzie pierwszą imprezą w 2018 roku. 2 stycznia o 19.00 Organizatorzy zapraszają do magicznego świata operetki, musicalu i filmu.

W Browarze B. rozbrzmiewać będą największe światowe szlagiery, gdzie zabrzmią najpopularniejsze arie, duety, walce, polki i marsze Straussa, zachwycające zarówno poddanych Franciszka Józefa jak i współczesną publiczność, gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, miłosnych westchnień czy burzliwych kinowych akcji.

Podczas Noworocznej Gali Koncertowej zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów – łącznie ponad 50 osobowy skład artystyczny.

Wspaniali artyści, światowe głosy solistów, bogactwo strojów, nowatorstwo choreografii wzbogacone wirtuozerskim tańcem par baletowych to bogactwo doznań artystycznych w najlepszym wykonaniu.

Wykonawcy:

Vitaliy Kovalchuk – dyrygent

Aliona Hrishuk – sopran

Alina Vorokh – mezzosopran

Gayane Arutyunian – sopran

Oskar Jasiński – tenor / powadzenie koncertu

Alexandr Stryuk – baryton

Dimitry Mikheew – tenor

Gościnnie wystąpi znany klarnecista i dyrygent Wojtek Mrozek!

Noworoczna Gala – Koncert Wiedeński odbędzie się 2.01.2018 roku o 19.00 w CK „Browar B.”. Bilety po 80 zł (trybuna) i 90 zł (parter) w Browarze B. pon.-pt. 10.00-18.00 i sobota 14.00-18.00 oraz na www.biletyna.pl.

Wydarzenie organizują Woytek Mrozek Production i Centrum Kultury „Browar B.”.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.