Nowe studia podyplomowe we Włocławku

Centrum Studiów Podyplomowych i Doskonalenie Zawodowego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku zaprasza na studia podyplomowe, kursy i szkolenia certyfikowane.

Rekrutacja 2017/2018 trwa do 18 października br.

Na studiach podyplomowych zostały uruchomione nowe kierunki m.in.: ochrona danych osobowych i bezpieczeństwo informacji w biznesie i administracji, rozwój kompetencji cyfrowych - podstawy programowania dla nauczycieli, nauczanie przedsiębiorczości i ekonomii, terapia integracji sensorycznej, wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, diagnoza i terapia psychologiczno-pedagogiczna, edukacja i rewalidacja osób z niepełnosprawnością intelektualną – oligofrenopedagogika, doradztwo i poradnictwo zawodowe, nauczanie matematyki i fizyki, nauczanie języka angielskiego we wczesnej edukacji.

Zobacz także: 

Inauguracja nowego roku akademickiego we włocławskiej PWSZ - 2017

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018 w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku odbyła się w dniu

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.