Noc Teatru tuż, tuż. Włocławska scena przygotowuje moc atrakcji

Miłośnicy teatru już po raz kolejny będą mieli okazję wyruszyć w nocną podróż z teatrem. W nocy z 23 na 24 marca br. odbędzie się we włocławskim Teatrze Impresaryjnym im. Włodzimierza Gniazdowskiego Noc Teatru, podczas której miłośnicy teatru będą spędzać czas w wielu magicznych rzeczywistościach…

Na Scenie Dużej widzowie będą mogli zobaczyć znakomitą komedię Mikołaja Gogola pt. „Rewizor” w reżyserii Jana Polaka w wykonaniu aktorów Teatru Ludzi Upartych oraz muzyczne przedstawienie oparte na tekstach Jana Polaka i piosenkach Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty, Jeremiego Przybory, Mariana Hemara, Jerzego Wasowskiego, Włodzimierza Korcza i Zygmunta Koniecznego pt.: „Szesnaście Róż” w wykonaniu Katarzyny Anzorge przy akompaniamencie Piotra Matuszkiewicza.

Sporo się będzie działo na Scenie Kameralnej gdzie zaprezentowane zostaną trzy spektakle: „Pif paf! Jesteś trup!” według scenariusza Williama Mastrosimone w wykonaniu aktorów Teatru Ludzi Upartych.; „Buty” według autorskiego scenariusza i w wykonaniu członka Zespołu Aktorskiego Teatru Ludzi Upartych Pawła Szaradowskiego. Opieka artystyczna Jan Polak – oraz monodram „Moskwa-Pietuszki” Wieniedikta Jerofiejewa w adaptacji, reżyserii i wykonaniu Jana Polaka.

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.