Nie przegapcie kosmicznej zabawy we Wzorcowni!!!

W związku ze zbliżającą się premierą animowanej komedii dla całych rodzin „Odlotowa Przygoda” Wzorcownia we Włocławku zaprasza na kosmiczną imprezę związaną z najnowszą produkcją filmową.

Spotkanie z odlotowa przygodą przeznaczone jest dla dzieci - tych najmłodszych i nieco starszych. Już 6-go lutego w Centrum Handlowym Wzorcownia dzieci poznają tajniki wypraw w kosmos. Wspomagane przez zdalnie sterowane łaziki znajdą się na wielkiej imitacji Księżyca, gdzie krok po kroku będą - wzorem kosmonautów - zwiedzać Srebrny Glob. Dzięki komputerowej scenografii greenboxa, dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcia w księżycowej scenerii. Na potrzeby imprezy zostaną sprowadzone wyjątkowe kostiumy małych astronautów. Zdjęcia w kostiumach na tle księżycowej scenerii dzieci otrzymają od razu na swój profil na Facebooku (na życzenie fotografie zostaną również wysłane e-mailem pod wskazany adres)

Animatorzy wspólnie z małymi gośćmi będą budować tekturowe modele rakiet, które dzieci ozdobią własnymi malunkami. Na najmłodszych czekają mega puzzle z mapą Księżyca. Dla nich też atrakcją będzie zabawa z Lego z serii City Space, czyli budowa kosmicznych pojazdów i urządzeń. Co więcej, wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach astronomicznych i astrofizycznych, dzięki którym poznają tajniki kosmosu, obejrzą meteoryty i urządzenia, dowiedzą się wszystkiego o Układzie Słonecznym i naszym naturalnym satelicie.

Podczas każdego spotkania na dzieci czekają konkursy z filmowymi nagrodami oraz wejściówki do Centrum Nauki Kopernika. „Odlotowa przygoda” to jedna z największych europejskich produkcji animowanych, która zabierze widzów prosto na Księżyc. Pełen przygód film, dzięki elementom edukacyjnym, jest doskonałą rozrywką dla najmłodszych i nieco starszych widzów. „Odlotowa przygoda” zadebiutuje w kinach 29 stycznia.

NIE PRZEGAPCIE KOSMICZNEJ ZABAWY !

Zobacz także: 

6-te Urodziny Wzorcowni we Włocławku

Tłumy dziś odwiedziły Wzorcownię we Włocławku. Na 6-te urodziny Wzorcowni losowano Opla Corsę. Szczęśliwą zwyciężczynią została Pani Małgorzata ze Śmiłowic. 

Świąteczny weekend we Wzorcowni Włocławek - 12.12.2015

W ten weekend atrakcją ze Star Wars we Wzorcowni we Włocławku byli  goście wprost z kinoweg

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.