Nie ma wody? Nie panikuj, sprawdź!

Nie ma wody? Nie panikuj, sprawdź!

Oto kilka wskazówek na wypadek sytuacji, kiedy nie   mamy zimnej wody  w kranach.

W pierwszej kolejności upewnij się, czy u Twojego sąsiada nie trwa akurat remont łazienki lub toalety – często wymiana elementów armatury łazienkowej wymaga odcięcia dopływu wody w całym pionie.

Jeżeli w całym budynku nie ma wody – skontaktuj się z administratorem lub zarządcą nieruchomości, który zgodnie z prawem odpowiada za sieć wewnętrzną.

Sprawdź, czy w rejonie Twojej ulicy nie doszło do awarii wodociągowej.

Bieżące informacje o awaryjnych wyłączeniach wody można znaleźć na stronie internetowej: www.mpwik.wloclawek.pl

O planowanych wyłączeniach wody związanych z remontami i płukaniem sieci MPWiK we Włocławku informuje poprzez umieszczanie ogłoszeń na drzwiach wejściowych do budynku, a także na stronie internetowej.

Jeśli chcesz zgłosić awarię Pogotowiu Wodno Kanalizacyjnemu, możesz to zrobić przez całą dobę za pomocą: formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej w zakładce zgłoś awarie lub numeru alarmowego 994. 

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.