Najpierw Polsat News, teraz TVN. Znów głośno o Włocławku

Fot. Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

Dziś na żywo z Włocławka (13.11) będą nadawane programy „Uwaga!” i „Uwaga! po Uwadze”. Reporterzy stacji TVN odwiedzą mieszkańców budynku przy ulicy Wojska Polskiego, których terroryzują sąsiadki. Są nimi 56 letnia pani Marzena i jej córka Anna, które nagminnie urządzają awantury.

Mieszkańcy budynku przy ulicy Wojska Polskiego od kilku lat  zmagają się z uciążliwym towarzystwem. Kobiety nagminnie urządzają awantury i libacje alkoholowe. Pani Anna aktualnie jest w zaawansowanej ciąży. To już czwarte dziecko, które urodzi. Trójkę już wcześniej odebrał jej sąd.

Sąsiedzi  są bezsilni. Sprawę we wrześniu nagłośnił Polsat News. Materiał video możesz obejrzeć tutaj (kliknij). Teraz Włocławek odwiedzą reporterzy TVN.

Pomimo, że od kilku lat kurator sądowy oraz Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie walczą o całkowite ich ubezwłasnowolnienie i skierowanie do ośrodka pomocy społecznej obu pań to jednak wciąż bezskutecznie  bowiem nie ma decyzji sądu w sprawie.

Początek programu „Uwaga!” w TVN dziś o godz. 19:50. Potem program będzie można oglądać w Uwaga! po Uwadze" w TTV. Zapowiedź materiału TVN kliknij tutaj 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.