MPWiK Sp. z o.o. we Włocławku wdrożyło Platformę Zakupową

MPWiK Sp. z o.o. wdrożyło Platformę Zakupową platformazakupowa.pl firmy OpenNexus - w celu realizacji i usprawnienia procesu zakupowego w MPWiK oraz zwiększenia konkurencyjności wśród dostawców.

- Platforma Zakupowa to narzędzie służące do przejrzystej komunikacji z dostawcami towarów i usług. Dostawcy składają oferty bezpośrednio na stronach zapytań ofertowych oraz aukcji elektronicznych.

- Każdy potencjalny Dostawca ma gwarantowany swobodny i bezpłatny dostęp do Platformy Zakupowej. Zapytania ofertowe MPWiK wysyłane są na skrzynkę e-mail Dostawcy.

- Jeśli chcą Państwo zostać Dostawcą Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. we Włocławku, to zachęcamy do bezpłatnego zapisania się w danej grupie dostawców MPWiK na stronie internetowej: https://platformazakupowa.pl/mpwik_wloclawek

Wśród klientów firmy OpenNexus znajduje się spora grupa podmiotów z sektora publicznego (urzędy miast, komendy policji itp.) oraz krajowych firm wodociągowych pod usługi, których platforma była dostosowywana, są to firmy wodociągowe z takich miast jak:

- Poznań, Oświęcim, Gliwice, Opole, Dębica, Chodzież, Częstochowa, Świecie, Toruń, Żnin, Oleśnica, Połczyn, Leszno, Tczew.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.