MPK we Włocławku kupuje nowe autobusy. Nowoczesne Solarisy już wkrótce w naszym mieście

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Sp. z o. o. informuje, że został rozstrzygnięty przetarg na dostawę dwóch nowych autobusów klasy maxi (12 metrowe).

Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Solaris Bus & Coach S.A. Oferta przedsiębiorstwa z Wielkopolski uzyskała największą łączną ilość punktów w kryteriach ocennych. Pojazdy, które zostaną dostarczone w listopadzie, będą wyposażone w klimatyzację, monitoring, elektroniczną informację pasażerską, min. sześć okien bocznych przesuwnych, a także trzy pojedyncze gniazda USB do ładowania smartfonów.

Autobusy będą posiadały silniki wysokoprężne, sześciocylindrowe spełniające normę Euro-6. MPK posiada obecnie w swoim taborze 61 autobusów, w tym trzy 12-metrowe hybrydy o napędzie spalinowo-elektrycznym. Umowa zostanie podpisana w ciągu najbliższych tygodni.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.