Majówka we Włocławku 2017. Pojawi się największa gwiazda pop w Polsce!!!

Fot. Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

Na koniec długiego majowego weekendu odbędzie się koncert na Bulwarach z największą gwiazdą pop ostatnich lat w naszym kraju!

Fotorelacje z roku ubiegłego znajdziesz tutaj (kliknij)

Dołącz do nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiesz się więcej

Pierwszy raz we Włocławku wystąpi popularna w Polsce i Skandynawii wokalistka i blogerka modowa! Margaret cztery lata temu zadebiutowała piosenką „Thank You Very Much”, która stała się wielkim przebojem. Artystka została laureatką takich nagród jak MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards czy SuperJedynki. W krótkim czasie wylansowała wiele przebojów: „Wasted”, „Start a Fire” – oficjalny hymn Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014, oraz „Heartbeat”, a w ub. roku „Cool Me Down” i „Elephant”.

Przed Margaret zagra Czaqu! To włocławsko-toruńska grupa rockowa. Wygrali m.in. „Pejzaż bez Ciebie” konkurs na interpretację piosenek Grzegorza Ciechowskiego i „Przebojem na antenę” konkurs Polskiego Radia. Nagrali trzy płyty i zagrali kilkaset koncertów. Zespół gra energetycznego, rytmicznego i melodyjnego rocka. Liderem jest Grzegorz Walczak, występujący też z projektem solowym i z córką Natalią, z którą dotarł do półfinału programu „Must Be The Music”.

Na koncert 3 maja 2017 roku w godzinach 16:00 – 20:00 zapraszają Urząd Miasta Włocławek i Centrum Kultury "Browar B.".

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.