KONKURS !!! Wygraj bilety do Cyrku Zalewski we Włocławku !

Cyrk Zalewski zaprasza mieszkańców Włocławka na niecodzienne widowisko, którego częścią będzie pokaz motorów w kuli śmierci. Team „motocrossowców” z Brazylii  zachwyca energią, precyzją i widowiskowością. To zdecydowanie pokaz dla widzów o mocnych nerwach.

Polub nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiedz się więcej

Show Zalewskich we Włocławku odbędzie się 26 marca pod wspaniałym namiotem widowiskowym u zbiegu ulic Kaliskiej i Broniewskiego. Włocławianie będą mieli do wyboru dwa spektakle: o godzinie 14.00 i 17.00.

Sensacyjne show z Brazylii zachwycało już widzów na cały świecie. Teraz można zobaczyć je w Polsce. Ale to nie jedyna atrakcja tegorocznego programu, jaki proponuje Cyrk Zalewski.

Oprócz tego widzowie zobaczą także: wspaniały pokaz woltyżerki, niezwykle inteligentne i zabawne pieski, wspaniałe papugi, wielbłądy i konie.

Coś dla siebie znajdą także miłośnicy akrobatyki, w programie między innymi zachwycające akrobacje na szarfach i porywający pokaz akrobacji na… krzesłach. Dzieci i dorosłych bawił zaś będzie w oryginalnym stylu niesamowity clown RiCO.

A my już dziś mamy dla Was do rozdania cztery zaproszenia (jedno zaproszenie upoważnia do wejścia osoby dorosłej z dzieckiem do 10 lat)  na występ we Włocławku. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytania:

„Kiedy powstał Cyrk Zalewski?".

"Dlaczego  zaproszenie ma trafić właśnie do Ciebie?"

Zapraszamy także do polubienia naszego fanpaga na Facebooku: https://www.facebook.com/promocjewloclawskie polubienia wpisu o konkursie i udostępnienia go  na Facebooku.

Wysyłając odpowiedź prosimy podać imię, nazwisko, adres i nr telefonu.

Nagrodzimy cztery najciekawsze odpowiedzi!

Konkurs zakończy się 19 marca 2017 roku o godz. 19:00.

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres: promocjewloclawskie@wp.pl w temacie wpisując: CYRK ZALEWSKI WE WŁOCŁAWKU – KONKURS

Zwycięzcy konkursu zostaną poinformowani o wygranej e-mailem.

Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych z późniejszymi nowelizacjami. Nagrodę w konkursie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi. O wyborze zwycięzców zadecyduje jury, w skład którego wejdą przedstawiciele redakcji pomocjewloclawskie.pl. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, pod warunkiem, że nie jest pracownikiem współpracownikiem firmy Promocje włocławskie  lub podmiotów od niej zależnych.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.