Koncert UWIELBIENIE w Boże Ciało we Włocławku. Musisz tam być !!!

Każdego roku w Uroczystość Bożego Ciała, mieszkańcy Włocławka i okolic gromadzą się wieczorem w Parku im. H. Sienkiewicza we Włocławku o godzinie 20:00, aby pokazać, jak piękna może być muzyka inspirowana Duchem Świętym, jak można przy niej modlić się, tańczyć, odnajdując jednocześnie swoją godność i miejsce w Bożym planie zbawienia.

Wielbią Boga za obecność Jezusa Eucharystycznego. Chcą w ten sposób budować wspólnotę, śpiewając razem najpiękniejsze pieśni i piosenki religijne, tradycyjne i mniej znane, uwielbiające Boga. Poprzez koncert „Uwielbienie” chcą pokazać bowiem, że Jezus wciąż żyje, i chce być obecny wszędzie tam, gdzie znajduje się człowiek.

DOŁĄCZ SIĘ DO WSPÓLNEGO UWIELBIENIA BOGA

Wspaniały koncert który dla jednych jest tylko koncertem z ładną śpiewną, melodyjną muzyką w pięknej scenerii parku Sienkiewicza, dla drugich to dodatkowo wielkie, wspaniałe przeżycie duchowe. Każdy na tym koncercie może odnaleźć coś dla siebie i każdy przeżywa go w inny sposób ale wszyscy mogą wspólnie się bawić i chwalić Pana.

Koncert “Uwielbienie” pokazuje też, że we Włocławku można zrobić, zorganizować coś naprawdę wielkiego i wyjątkowego. Potrzeba jedynie wiary i chęci. Z roku na rok koncert zdobywa coraz większe grono fanów co może świadczyć nie tylko o rosnącej popularności i co oczywiste utrzymującym się wysokim poziomie koncertu ale też większej potrzebie spotkania się z Bogiem. Wspaniałe jest też to, że uczestnicy mogą się “policzyć” i przekonać jak wielu jest podobnie myślących.

Mają najlepszy sprzęt, profesjonalnych muzyków i artystów, najlepszych ludzi, włączonych w organizację koncertu "UWIELBIENIE”. Warto to sprawdzić !!!

Uroczystość Bożego Ciała, Park Sienkiewicza we Włocławku, godzina 20:00.

Dołącz do nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiesz się więcej

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.