Koncert Uwielbienie 2017 we Włocławku. Kto wystąpi w Parku Sienkiewicza?

Fot. promocjewloclawskie.pl

Każdego roku w Uroczystość Bożego Ciała, Włocławianie i mieszkańcy regionu gromadzą się wieczorem w Parku im. H. Sienkiewicza we Włocławku o godzinie 20:00, aby pokazać, jak piękna może być muzyka inspirowana Duchem Świętym, jak można przy niej modlić się, tańczyć, odnajdując jednocześnie swoją godność i miejsce w Bożym planie zbawienia.

Wielbimy Boga za obecność Jezusa Eucharystycznego wśród nas. Chcemy w ten sposób budować wspólnotę, śpiewając razem najpiękniejsze pieśni i piosenki religijne, tradycyjne i mniej znane, uwielbiające Boga. Poprzez koncert „Uwielbienie” chcemy pokazać bowiem, że Jezus wciąż żyje, i chce być obecny wszędzie tam, gdzie znajduje się człowiek – mówią organizatorzy koncertu.

Co roku w okolicy Katedry Włocławskiej gromadzą się tłumy mieszkańców aby wspólnie nie tylko się bawić.

Ten wspaniały koncert który dla jednych jest tylko koncertem z ładną śpiewną, melodyjną muzyką w pięknej scenerii parku Sienkiewicza, dla drugich to dodatkowo wielkie, wspaniałe przeżycie duchowe. Każdy na tym koncercie może odnaleźć coś dla siebie i każdy przeżywa go w inny sposób ale wszyscy mogą wspólnie się bawić i chwalić Pana.

Koncert “Uwielbienie” pokazuje też, że we Włocławku można zrobić, zorganizować coś naprawdę wielkiego i wyjątkowego. Potrzeba jedynie wiary i chęci. Z roku na rok koncert zdobywa coraz większe grono fanów co może świadczyć nie tylko o rosnącej popularności i co oczywiste utrzymującym się wysokim poziomie koncertu ale też większej potrzebie spotkania się z Bogiem. Wspaniałe jest też to że uczestnicy mogą się “policzyć” i przekonać jak wielu jest podobnie myślących.

Mamy najlepszy sprzęt, profesjonalnych muzyków i artystów, najlepszych ludzi, włączonych w organizację koncertu "UWIELBIENIE" - warto to sprawdzić :) - zachęcają organizatorzy

Uroczystość Bożego Ciała, Park Sienkiewicza we Włocławku, godzina 20:00.

Soliści: Marta Florek, Anna Bystroń – Jajkiewicz, Marcin Jajkiewicz, Leye Oladipupo (Nigeria),

Wiktoria Jajkiewicz, Dyrygent – Piotr Pałka,

Wykonawcy: Chór „VOCE ANGELI“, Chór Passionart, Schola dziecięca z parafii św. Stanisława we Włocławku, Dziecięcy zespół wokalny z Lubania, Dziecięco-Młodzieżowa Schola Parafialna „Źródło”,z Osieka nad Wisłą

Zespół WIARYGODNI: Filip Mazur – trąbka, Marek Krupa – saksofony, Jakub Gumiński – puzon, Sebastian Iwanowicz – gitary, Przemysław Zalewski – instr. klawiszowe, Krzysztof Nowakowski – perkusjonalia, Paweł Puszczało – gitara basowa, Wojciech Bylica – perkusja,

Kierownictwo muzyczne: Piotr Pałka i Sebastian Iwanowicz

Organizator: Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej Włocławskiej

Polub nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiesz się więcej

 

 

Zobacz także: 

Komentarze

A co z Małgorzatą Szarek ?

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.