Komendant włocławskiej policji podziękował pracownikom [ZDJĘCIA]

W związku z obchodzonym w dniu 11 listopada 2017 roku  Świętem Służby Cywilnej, Komendant spotkał się z pracownikami policji. Podziękował im za zaangażowanie, profesjonalizm i wspieranie pracy funkcjonariuszy.

W piątek (10.11.17) we włocławskiej komendzie odbyło się spotkanie Komendanta z pracownikami cywilnymi policji. Okazją ku temu było obchodzone 11 listopada, Święto Służby Cywilnej. W zasobach włocławskiej komendy pracuje 85 osób, które na co dzień wspierają pracę funkcjonariuszy i stanowią nierozerwalną część środowiska policyjnego. Obowiązki swoje wykonują  w różnych wydziałach - zajmują się m.in. sprawami kadrowymi, finansowymi, gospodarczymi, czy też statystyką.

Szef włocławskich policjantów podziękował pracownikom cywilnym za zaangażowanie i profesjonalne wykonywanie zadań. Dwanaścioro z nich otrzymało wyróżnienia za wieloletni staż pracy, w tym jeden za 40-lecie.

Oprócz podziękowań, nie zabrakło też gratulacji i życzeń dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Galeria zdjęć: 

Komentarze

Panie Komendancie proszę wymóc na swoich podwładnych, aby chociaż na wręczenie nagród ubrali się stosownie!!!!! Przykro patrzy się !!!

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.