Kino samochodowe we Włocławku? Włocławek walczy o sto tysięcy złotych. Zagłosuj !!!

Dwa włocławskie projekty – Gwoździarnia Stowarzyszenia Ładowarka i nowo powstające kino samochodowe Stara Zajezdnia WIRu zostały zakwalifikowane przez jury programu grantowego Lechstarter do etapu finałowego, tj. głosowania internautów. Projekty – opiewające na 50 tys. złotych każdy – mają szanse zmienić Włocławek.

Gwoździarnia, która już wrosła w historię naszego miasta, ma dziś niepowtarzalną okazję wzbogacić swoją formułę o wydarzenia niepowiązane z X muzą i otworzyć przed włocławianami dotychczas nieznane zakątki kompleksu przy Szpichlernej. Nie tylko kino może wkrótce królować w wakacje w przyjaznych murach tego miejsca.

Stara Zajezdnia to z kolei projekt zupełnie nowy, który – choć związany z tą samą sztuką, co Gwoździarnia czy Kino na Przystani – oferuje zupełnie nowe wrażenia i pozwoli poczuć się mieszkańcom Włocławka niczym bohaterowie "Grease". Letnie wieczory, gwieździste niebo i setki samochodów w blasku srebrnego ekranu – już 1 czerwca taki scenariusz może stać się faktem.

Stara Zajezdnia i Gwoździarnia biorą udział w programie Lechstarter w różnych kategoriach, zatem nie konkurują ze sobą. Każdy mieszkaniec Polski może codziennie oddać po jednym głosie na oba włocławskie projekty.

Głosowanie trwa od 6 kwietnia do godziny 14:00 17 maja na stronie lechstarter.urbanforms.org.

Na bieżąco informacje udostępniane są na wydarzeniu na Facebooku pod linkiem: Razem wygrajmy  100 tysięcy dla Włocławka (kliknij tutaj).

Często o zwycięstwie w Lechstarterze decydują pojedyncze głosy! Projekt "Podwórka Hilarego" z Łodzi w ubiegłorocznej edycji programu w ciągu ostatnich 19 godzin głosowania spadł z 3. pozycji poza szerokie "podium", które wówczas obejmowało 10 miejsc dla projektów z największą liczbą głosów.

Sumienność i codzienne głosowanie mogą sprawić, że Włocławek zmieni się w te wakacje nie do poznania!

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.