Kierowcy narzekają. Zima we Włocławku znów zaskoczyła drogowców

Fot.: Zdjęcia nadesłane

Zmotoryzowani narzekają na włocławskie drogi. Na drogach dziś rano zalegał śnieg lub błoto pośniegowe, było bardzo ślisko i nietrudno o kolizję.

Dołącz do nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiesz się więcej

Po nocnych opadach śniegu dziś od rana (ok. 7:00) na  drogach we Włocławku panowały zimowe warunki jazdy. Tylko część nawierzchni była czarna, na części odcinków dróg zalegało błoto pośniegowe lub warstwa śniegu.

Jak poinformowali nasi Czytelnicy nie było zastrzeżeń do jakości nawierzchni drogi Wieniec – Włocławek. Tymczasem na drodze nr 265 z Baruchowa do Kowala zalegała zbita warstwa śniegu, która utrudniała poruszanie się kierowcom. Droga krajowa nr  62 była odśnieżona ale w granicach Włocławka stan jej nawierzchni był już znacznie gorszy. Na drogach  osiedlowych na Michelinie mieszkańcy borykali się z zalegającą warstwą śniegu.

Tymczasem Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że  od godz. 07:30 dnia 12.01.2017 do godz. 07:30 dnia 13.01.2017, na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 75 km/h, z południowego zachodu i zachodu, który powodować będzie zawieje i zamiecie śnieżne. 

Galeria zdjęć: 

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.