Jeden z najbardziej rozpoznawanych i rozchwytywanych aktorów będzie koncertował we Włocławku

Paweł Domagała to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawanych i rozchwytywanych aktorów. Wielką popularnością cieszą się jego utwory na youtube i koncerty. W Browarze B. zaśpiewa tuż przed Walentynkami 9 lutego.

W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu. „Opowiem Ci o mnie” to debiutancka płyta Pawła Domagały. Album jest bardzo intymny, osobisty, niepozbawiony jednak świeżych, popowych melodii. O brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz Borowiecki, jest on również współautorem muzyki. Teksty piosenek Pawła są bardzo osobiste, ale jednocześnie proste w przekazie – oprócz miłości Domagała porusza również takie tematy jak wiara, przebaczenie, spokój wewnętrzny. Jeśli chodzi o brzmienie i charakter muzyki – wbrew temu, co można by zakładać – nie jest to piosenka aktorska. Więcej można tu odnaleźć dźwięków pokrewnych twórczości Johna Mayera, Dave Matthews Band czy Mamford and Sons.

Grał w takich obrazach jak „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, „Ostatnia akcja” czy „80 milionów”, jednak największą popularność przyniosły mu role w serialu „O mnie się nie martw” i obu częściach filmu „Wkręceni”. Publiczność polubiła go również jako Piotra z „Planety singli” czy Wiktora w „Powiedz TAK!”. W tej drugiej produkcji Paweł Domagała grał muzyka. Jednak brzmienia towarzyszą mu nie tylko na ekranie, ale również na scenie. Debiutancki krążek spotkał się z dobrym przyjęciem publiczności, doczekał się statusu „złotej płyty”. Jego utwory na youtube mają po kilka milionów wyświetleń.

Koncerty Pawła Domagały cieszą się ogromną popularnością i tylko jesienią zagrał ich 20 w największych w filharmoniach i teatrach.

Koncert Pawła Domagały 9 lutego o 19.00 w Centrum Kultury „Browar B.”.

Bilety do 31.01.2018 60 i 70 zł, od 1.02.2018 po 70 i 80 zł w Browarze B. i na www.biletyna.pl.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.