Jarosław Pułanecki został prezesem Saniko we Włocławku

Jak już informowaliśmy dotychczasowy prezes Jarosław Najberg objął od 1 sierpnia br. funkcję zastępcy prezydenta Włocławka ds. gospodarki komunalnej. Rada Nadzorcza spółki podjęła decyzję o powołaniu na prezesa spółki Jarosława Pułaneckiego. Podczas konferencji prasowej w ratuszu w dniu 1 sierpnia 2017 r. dyskutowano o jego powołaniu. 

41 - letni Jarosław Pułanecki od wielu lat był związany z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. O tym jakie przesłanki towarzyszyły powołaniu nowego prezesa rozmawialiśmy z Piotrem Kowalem sekretarzem SLD i jednocześnie asystentem europosła Janusza Zemke.

Nominacja Pana Jarosława Pułaneckiego została poprzedzona wnikliwą analizą wszelkich kompetencji jakie przez ponad 15 lat kariery zawodowej nowy prezes PGK Saniko miał możlwość zdobyć. Należy zwrócić uwagę, że przez ponad 10 lat kierował różnymi placówkami, będącymi własnością samorządu włocławskiego co niewątpliwie pozwoliło Panu Pułaneckiemu posiąść najważniejszą umiejętność na tego typu stanowiskach - umiejętność właściwego i co najważniejsze odpowiedzialnego zarządzania. Ponadto dał się poznać jako osoba bardzo dobrze postrzegana przez swoich pracowników ale przede wszystkim przez mieszkańców naszego miasta. Uważam, że między innymi te atuty, ale również doświadczenie i dotychczasowe zaangażowanie zdecydowały o wyborze przez Radę Nadzorczą Saniko Pana Pułaneckiego na przedmiotową funkcję - powiedział Piotr Kowal sekretarz SLD,  asystent europosła Janusza Zemke.

Nowy prezes Saniko do obecnej chwili był dyrektorem Domu Pomocy Społecznej, wcześniej natomiast był dyrektorem Domu Małego Dziecka przy ulicy Sielskiej we Włocławku.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.