Jarosław Chmielewski w zarządzie Anwil S.A.

Rada Nadzorcza ANWIL S.A. podczas posiedzenia w dniu 6 kwietnia 2018 r. powołała Jarosława Chmielewskiego na funkcję Członka Zarządu spółki.

Jarosław Chmielewski obejmie tę funkcję z początkiem dnia 9 kwietnia 2018 roku. Od 9 kwietnia 2018 r. Zarząd ANWIL S.A. będzie działał w składzie trzyosobowym:

Prezes Zarządu – Agnieszka Żyro,

Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny – Jarosław Ptaszyński,

oraz Członek Zarządu – Jarosław Chmielewski.

Jarosław Chmielewski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył również podyplomowe studium Prawa Europejskiego (UMK w Toruniu), podyplomowe Studia Menedżerskie (WSB Toruń) oraz podyplomowe studia na kierunku Retoryka i komunikacja społeczna (WSKSiM w Toruniu).

Tytuł MBA uzyskał w Kolegium Jagiellońskim. Jarosław Chmielewski dysponuje 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Od 2007 roku jest Dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego we Włocławku.

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.