Dni Włocławka 2016: Lato z Radiem znów we Włocławku. Znamy gwiazdy!

Fot. Zdjęcie ilustracyjne / Koncert Lata z Radiem 2016 we Włocławku / fot. promocjewloclawskie.pl

Już drugi rok z rzędu koncerty Lata z Radiem odbędą się także we Włocławku. W niedzielę podczas Dni Włocławka będziemy gościć gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej.

Tegoroczna trasa rozpocznie się 25 czerwca koncertem w Legionowie, a zakończy 28 sierpnia w Otwocku. Radiowa Jedynka szykuje wiele atrakcji zarówno na antenie, jak i podczas największej w Polsce, letniej trasy koncertowej. W tym roku "Lato z Radiem" odwiedzi 16 miejscowości: Legionowo, Włocławek, Tarnowo Podgórne, Płońsk, Solec Kujawski, Inowrocław, Miastko, Rabkę Zdrój, Kalisz, Stegnę, Ciechanów, Stalową Wolę, Augustów, Grajewo, Kutno i Otwock.

Gwiazdami tegorocznej trasy będą: Afromental, Krzysztof Antkowiak, Arka Noego, Blue Café, Brathanki, Rafał Brzozowski, Centrum Uśmiechu, De Mono, Ireneusz Dudek, Dzieci z Brodą, Ewa Farna, Feel, Golec uOrkiestra, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Loka, Luxtorpeda, Łzy, Maleo Reggae Rockers, Patrycja Markowska, Leszcze, Pectus, Perfect, Andrzej Piaseczny, Raz Dwa Trzy, Ryszard Rynkowski, Sarsa, Stachursky, Natalia Szroeder, T.Love i Varius Manx.

Transmisje z wybranych koncertów ma pokazać również  Telewizja Polska, z którą Polskie Radio zawiązało współpracę. Wspólne przedsięwzięcia to początek długofalowej kooperacji nadawców publicznych – czytamy na stronie Polskiego Radia.

Tegoroczna trasa rozpocznie się 25 czerwca koncertem w Legionowie, a zakończy 28 sierpnia w Otwocku.

Koncert "Lata z radiem, podobnie jak miało to miejsce w zeszłym roku odbędzie się w trakcie trwania Dni Włocławka, w niedzielę, 26 czerwca. Jak poinformował ratusz na swoim fanpage, na scenie we Włocławku wystąpią: Arka Noego, Maleo Reggae Rockers, Varius Manx z Kasią Stankiewicz i Andrzej "Piasek" Piaseczny.

Radiowa Jedynka szykuje wiele atrakcji zarówno na antenie, jak i podczas największej w Polsce, letniej trasy koncertowej.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.