Co dalej z kostką na Zielonym Rynku [VIDEO]?

Mieszkańcy z Włocławka narzekają, że od dłuższego czasu jest problem z nawierzchnią na Zielonym Rynku.  Z uwagi na deformację nawierzchni  z kostki granitowej coraz trudniej się po niej  poruszać  zarówno pieszym jak i  pojazdom.

W okolicach Zielonego Rynku we Włocławku  w coraz to nowych miejscach na chodnikach i jezdni wykrusza się granitowa kostka.

Nawierzchnia na oddanym do użytku  po rewitalizacji w 2010 roku Zielonym Rynku od początku była szeroko komentowana przez mieszkańców i spotkała się z falą krytyki.

Zjawisko deformowania się nawierzchni pojawiło się już dawno, natomiast obecnie zaczyna już zagrażać bezpieczeństwu.

Na ten temat rozmawialiśmy z  Miejskim Zarządem Usług Komunalnych i Dróg we Włocławku.

Nie możemy dokonać generalnego remontu całego Zielonego Rynku, możliwe są jedynie naprawy punktowe prowadzone przez naszych robotników. Jeśli zaś chodzi o remonty cząstkowe, są one wykonywane na bieżąco, w zakresie w jakim pozwalają na to środki finansowe i ilość personelu jaką nasza jednostka może skierować do wykonania powyższych prac – poinformował nas MZUKiD.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

ta kostka to jedno wielkie nieporozumienie i zmarnowanie pieniędzy a teraz szczególnie po zmroku stanowi duże zagrożenie na słabo oświetlonej jezdni- fuszerka jakich mało

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.