Chcą stworzyć Ogródek Terapeutyczny we Włocławku. Możesz pomóc !!!

Projekt złożony przez Fundację Caietanus w konkursie TESCO "Decydujesz, pomagamy" pn. "Ogródek Terapeutyczny", który planowany jest do realizacji z Zespołem Szkół nr3 we Włocławku, pozytywnie przeszedł pierwszy etap w ogólnopolskim konkursie i zakwalifikował się do etapu głosowania w sklepach Tesco.

Głosowanie już trwa od 8 marca i za każdym razem, kiedy będziemy robić choćby najdrobniejsze zakupy w TESCO możemy zagłosować poprzez wrzucenie żetonu do na niebiesko opisanej urny pn. "Ogródek Terapeutyczny". 

Celem projektu jest utworzenie ogródka terapeutycznego dla osób biorących udział w terapii, szczególnie uczniów niepełnosprawnych przy Zespole Szkół nr 3 we Włocławku.

Powstanie zielone miejsce, w którym zostaną nasadzone różne rośliny służące edukacji, terapii, rehabilitacji i praktycznej uprawy oraz hodowli.

Zachęcamy do oddawania głosu na projekt  w sklepach Tesco we Włocławku poprzez wrzucenie żetonu przy zakupach.

W sobotę 25 marca 2017 w godzinach: 11-15.00 w sklepie TESCO przy ul. Kruszyńskiej we Włocławku, odbędzie się akcja informacyjna, podczas której będzie można więcej się dowiedzieć na temat projektu.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.