Bezpłatne szkolenia z zakresu komunikacji, asertywności i samoobrony we Włocławku

Pod nazwą „Akademia Ananasów” kryje się cykl szkoleń dla wolontariuszy z grupy „A na nas możesz liczyć” działającej przy Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu.

W związku z dobrą współpracą wolontariuszy z włocławskimi organizacjami pozarządowymi oraz ich ogromnym zaangażowaniem w prace społeczne, Centrum planuje realizację bezpłatnych szkoleń z zakresu komunikacji i asertywności oraz pracy w zespole, a także z samoobrony.

Głównym celem proponowanych szkoleń w Akademii Ananasów jest nabycie przez uczestników sesji szkoleniowych umiejętności autoprezentacji, asertywności i poznania własnej wartości, a także podstaw samoobrony.

W ramach szkoleń zaplanowano 4 trzygodzinne sesje szkoleniowe z elementami ćwiczeń warsztatowych, a także cykl 12 treningów z zakresu samoobrony i walki wręcz. Realizacja szkoleń jest zaplanowana na październik- listopad 2017 r. Szkolenia realizowane są bezpłatnie przez Stowarzyszenie Budowania Postaw i Świadomości Finansowej SFiN oraz Stowarzyszenie Bezpieczny Włocławek.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.