To będzie wyjątkowy koncert! Kolejny raz tłumy zbiorą się w Parku Sienkiewicza

Fot. Archiwum promocjewloclawskie.pl

Od wczoraj muzycy koncertu Uwielbienie ćwiczą w pocie czoła do czwartkowego koncertu w Parku Sienkiewicza.

Wspaniały koncert który dla jednych jest tylko koncertem z ładną śpiewną, melodyjną muzyką w pięknej scenerii parku Sienkiewicza, dla drugich to dodatkowo wielkie, wspaniałe przeżycie duchowe. Każdy na tym koncercie może odnaleźć coś dla siebie i każdy przeżywa go w inny sposób ale wszyscy mogą wspólnie się bawić i chwalić Pana.

Koncert “Uwielbienie” pokazuje też, że we Włocławku można zrobić, zorganizować coś naprawdę wielkiego i wyjątkowego. Potrzeba jedynie wiary i chęci. Z roku na rok koncert zdobywa coraz większe grono fanów co może świadczyć nie tylko o rosnącej popularności i co oczywiste utrzymującym się wysokim poziomie koncertu ale też większej potrzebie spotkania się z Bogiem. Wspaniałe jest też to że uczestnicy mogą się “policzyć” i przekonać jak wielu jest podobnie myślących.

Melodyjność, różnorodność stylistyczna, wysublimowane rytmy i znakomite brzmienie tworzą zachwycający efekt końcowy, o czym już kilkukrotnie mogli sami przekonać się Włocławianie.

Zobacz także fotorelacje z 2014 roku: 

Uwielbienie Włocławek 2014 cz. 1

Koncert Uwielbienie Włocławek 2014 cz. 2

Koncert już w czwartek 4 czerwca, w Boże Ciało we Włocławku o godz. 20:00 w Parku Sienkiewicza.

Dołącz do nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiesz się więcej.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.