Ambulatorium dyżurne i stomatologia z Kilińskiego czasowo zmieniają adres. A wszystko przez ...

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Zarząd Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej Sp. z o. o. we Włocławku informuje, iż w dniach od 23 czerwca od godz. 18:00 do 26 czerwca do godz. 7:00 Ambulatorium Dyżurne działające przy ul. Kilińskiego 16 zostanie przeniesione do Poradni Dziecięcej nr 1 przy ul. Mickiewicza 3, a Pogotowie Stomatologiczne zostanie przeniesione na ul. Grodzką 2i.

Tymczasowe przeniesienie spowodowane jest koniecznością wykonania we wszystkich placówkach MZOZ prac modernizacyjnych sieci strukturalnej wraz z dedykowaną siecią elektryczną pod kątem wprowadzenia systemu Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.

Wykonanie powyższych prac wiąże się z koniecznością wyłączenia na wskazany czas zasilania energii elektrycznej a także wykonania prac instalacyjnych, co skutkuje brakiem możliwości przyjmowania pacjentów we wskazanym terminie.

Polub nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiesz się więcej

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.