2-letni Marcelek nie żyje! Został wcześniej ciężko pobity

Dziś o godzinie 15:30 zmarł skatowany Marcelek. Chłopczyk został pobity blisko miesiąc temu przez konkubenta matki.

Informację o śmierci 2 letniego chłopczyka potwierdził Janusz Mielcarek  rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Rydygiera w Toruniu. Dziecko cały czas było podłączone do respiratora.

Przypomnijmy, iż 16 lutego najpierw do włocławskiego szpitala a potem do szpitala dziecięcego im. Rydygiera w Toruniu trafił nieprzytomny Marcelek. Obrażenia wskazywały na to, iż chłopczyk mógł zostać pobity. Podejrzenia lekarzy okazały się słuszne.

Na podstawie zgromadzonych materiałów 17 lutego po południu policjanci z komendy miejskiej we Włocławku przedstawili 19-latkowi ustnie do protokołu, zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu chłopca.

Patryk. K. przyznał się do pobicia dwuletniego Marcela. Najpierw twierdził, iż dziecko spadło z łóżka. Sąd aresztował go na trzy miesiące.

Rokowania co do  przyszłości  2-letniego Marcelka z Włocławka  cały czas nie były najlepsze. Chłopczyk przez dłuższy czas był w śpiączce farmakologicznej.  Rzecznik prasowy Szpitala w Toruniu określił stan dziecka  jako  bardzo ciężki. Mimo próby wybudzenia dziecka ze śpiączki stan malca nie poprawił się.

Dziś w godzinach popołudniowych Marcelek zmarł.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.