Tragiczne potrącenie pod Lubrańcem. Mężczyzna zmarł

Fot. KMP Włocławek

Mimo podjętej przez włocławskich policjantów i załogę karetki pogotowia resuscytacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych pieszemu potrąconemu przez forda. Do tragedii doszło dzisiaj (11.10.17) rano pod Lubrańcem. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają tożsamość ofiary i wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do tragicznego wypadku doszło dziś (11.10.17) rano ok. 6.00 na drodze wojewódzkiej nr 270 w gminie Lubraniec (pow. włocławski). Jako pierwsi na miejscu zdarzenia byli policjanci z włocławskiej „patrolówki”, którzy wracając z interwencji, zauważyli stojącego na drodze forda oraz leżącego nieopodal mężczyznę i rower. Mundurowi widząc, że doszło do potrącenia, natychmiast zaczęli udzielać pomocy poszkodowanemu. Niestety pomimo prowadzonej przez policjantów i załogę karetki pogotowia resuscytacji, mężczyzna zmarł.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych i obecnego na miejscu prokuratora wynika, że kierujący fordem 57-letni mężczyzna potrącił pieszego, który prowadził rower. Policjanci ustalili, że kierowca forda był trzeźwy. Tożsamość ofiary nie jest jeszcze znana funkcjonariuszom, trwają ustalenia w tym zakresie.

Dokładne okoliczności tragedii wyjaśni prowadzone śledztwo.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.