Mikołaj odwiedzi Lubraniec. Nie zabraknie atrakcji

LUBRANIECKIE CENTRUM DZIEDZICTWA KULTUROWEGO ZAPRASZA NA IMIENINY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA 6 grudnia (środa) o godz.17.00.

Święty Mikołaj, wyczekiwany i uwielbiany przez dzieci, raz do roku, w wigilię Bożego Narodzenia, dostarcza im wielu emocji. Każde dziecko wie, że do Mikołaja trzeba koniecznie napisać list, bo jeśli się tego nie zrobi, może zapomnieć, że miał przyjść z prezentem.

Drodzy rodzice, napiszcie wspólnie z dzieckiem list do Świętego Mikołaja – dowiecie się na co czeka wasza pociecha - Mikołaj kładąc prezent pod świąteczną choinkę spełni dziecięce marzenia.

Wszystkie listy Święty Mikołaj odbierze osobiście, 6 grudnia br. o godz. 17.00, podczas swoich imienin zorganizowanych w Lubranieckim Centrum Dziedzictwa Kulturowego.

Dzieciom towarzyszyć będą animatorzy z Agencji Artystycznej GRABQ.

W programie: spotkanie ze Św. Mikołajem, wspólne tańce, zabawy i konkursy rodzinne, słodkie nagrody oraz wiele innych atrakcji.

Miejsce imprezy: sala widowiskowa LCDK przy ul. Brzeskiej 10.

Wstęp wolny!

Uwaga:

Udział w imprezie równoznaczny jest z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.