Lubraniec i Brześć po raz kolejny łączą siły. Pobiegniesz z Lubrańca do Brześcia?

Już w maju odbędzie się kolejny V MEMORIAŁ IM. CZESŁAWA WASIELEWSKIEGO - bieg uliczny na dystansie 10 km i Biegi Memoriałowe dla Dzieci i Młodzieży.

Memoriał im. Czesława Wasielewskiego to wydarzenie upamiętniające urodzonego w Brześciu Kujawskim jednego z czołowych polskich biegaczy, członka kadry olimpijskiej, którego wybuch II Wojny Światowej pozbawił udziału w Igrzyskach. Choć najwspanialsze lata rozwoju sportowca zabrała wojna, po jej zakończeniu Czesław Wasielewski kontynuował walkę o zwycięstwa na bieżni.

Bieg ponownie znalazł się w cyklu Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego!

Ta piątka to jest nasz pierwszy mały jubileusz, dlatego też przygotowujemy dla Was masę niespodzianek i atrakcji. Tego dnia dołożymy wszelkich starań, by wszystkie mamy i ich pociechy czuły się wyjątkowo. Podsumowując – dużo nowości, kilka zmian, masa uśmiechu i fantastycznej atmosfery. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z regulaminem i zapisów na bieg – zapraszają Organizatorzy.

W tym roku bieg odbędzie się 26 maja, w Dzień Matki! Tradycyjnie już zawodnicy wystartują ze stadionu miejskiego w Lubrańcu by zakończyć bieg na stadionie w Brześciu Kujawskim. Aktualnie zapisało się 59 zawodników. Liczba miejsc ograniczona tj. 300 zawodników.

Zapisać się można online klikając tutaj.

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.