Lubień Kujawski przebuduje kolejne drogi gminne. Gdzie tym razem?

Fot. Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

W dniu 13 listopada br. Wojewoda Kujawsko – Pomorski ogłosił wstępną listę rankingową zadań drogowych, które w 2018 roku otrzymają dofinansowanie w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej.

Wśród pozytywnie ocenionych wniosków, które otrzymają w 2018 roku dotację jest wniosek Gminy Lubień Kujawski dotyczący przebudowy dróg gminnych w miejscowościach Kłóbka i Rzegocin z kwotą przyznanego dofinansowania 0,8 mln. zł. W ramach zadania przebudowanych zostanie ponad 3 km dróg gminnych w miejscowościach Kłóbka i Rzegocin do granicy gminy z Gminą Kowal.

Zadanie obejmuje m.in. budowę chodnika na odcinku od drogi powiatowej Modlibórz – Chodecz do cmentarza parafialnego w Kłóbce wraz z budową miejsc parkingowych i przejścia dla pieszych przy cmentarzu.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.