Tragedia na torach. Mężczyzna zginął pod kołami pociągu pośpiesznego

Fot. Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

Do tragicznego wypadku doszło dziś około godziny 9 -tej na przejeździe kolejowym w Lubaniu. Pod pociąg relacji Gdynia-Katowice wpadł mężczyzna.

Dzisiaj przed godziną 9 dyżurny został powiadomiony o potrąceniu osoby przez pociąg relacji Gdynia-Katowice w miejscowości Lubanie. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wstępnie ustalili, że na strzeżonym przejeździe kolejowym doszło do potrącenia osoby, która poniosła śmierć na miejscu. Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono w prosektorium. Sprawdzono stan trzeźwości maszynisty, który był trzeźwy – informuje Tomasz Tomaszewski z włocławskiej policji.

Teraz policjanci ustalają tożsamość ofiary oraz prowadzą czynności pod nadzorem prokuratora mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.