Helikopter LPR w akcji. Poważny wypadek na A1

Fot. KPP Aleksandrów Kujawski

Aleksandrowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek (12.10.) na A1 w Michalinie. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła 37-letnia kobieta.

Do wypadku doszło około godziny 15.30 na A1 w miejscowości Michalin. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze kierujący samochodami mazda i skoda rapid stracili panowanie nad pojazdami i uderzyli w barierki ochronne.

Chwilę później w takich samych okolicznościach, panowanie nad pojazdem straciła kierująca skodą fabią. Kobieta najpierw uderzyła w barierki ochronne a następnie w stojącą tam mazdę. 37-latka została przetransportowana helikopterem do szpitala. Pozostałe osoby biorące udział w zdarzeniu nie odniosły obrażeń. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.