DK 91: Audi uderzyło w drzewo. Wprowadzono ruch wahadłowy

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

W piątek 22.12.2017 około godz:20:30 w miejscowości Mikanowo na DK 91 samochód osobowy marki Audi uderzył w drzewo.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy Audi A6 , który po uderzeniu w przydrożne drzewo znajdował się poza pasem drogowym ( DK 91, 232 km ). Osoby podróżujące samochodem o własnych siłach opuściły pojazd. Uczestnicy zdarzenia w czasie prowadzonych działań nie uskarżali się na żadne dolegliwości oraz nie wymagali hospitalizacji – informuje Mariusz Blodoszewski z PSP we Włocławku

Działania zastępów ratowniczych polegały na zakręceniu butli LPG, która w momencie zderzenia oderwała się od pojazdu oraz odłączeniu akumulatora. W czasie prowadzenia działań pas jezdni w kierunku Włocławka był zablokowany ( ruch odbywał się wahadłowo ). Po zakończeniu dochodzenia przez policję auto zostało zabrane przez holownik. Działania zakończono, miejsce zdarzenia zabezpieczono.

W akcji udział brał zastęp GBA 2,5/16/2,5 z JRG 1 we Włocławku oraz GBA 2,5/16 z OSP Janowice.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.