Zabójstwo 32-letniego mężczyzny. Aresztowana 24 letnia kobieta [KRAJ]

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Gdańscy policjanci wspólnie z Prokuraturą Rejonową Gdańsk-Oliwa prowadzą czynności w sprawie śmierci 32-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (22/23.10.2017 r.) w mieszkaniu na Żabiance. Mężczyzna został zadźgany tam nożem.

W związku ze sprawą funkcjonariusze zatrzymali 24-letnią kobietę, którą we wtorek doprowadzili do prokuratury na dalsze czynności procesowe. Postępowanie prowadzone jest pod kątem zabójstwa, za które grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Informację o zdarzeniu na Żabiance policjanci otrzymali w nocy z niedzieli na poniedziałek. Wezwany na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon 32-letniego mężczyzny. Wyjaśniając wszystkie okoliczności zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili wielogodzinne czynności, m.in. przeprowadzili szczegółowe oględziny i zabezpieczyli ślady do dalszych badań. W związku ze sprawą funkcjonariusze zatrzymali 24-letnią kobietą, którą przewieźli do policyjnego aresztu.

We wtorek śledczy z komendy miejskiej doprowadzili zatrzymaną osobę do Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Oliwa na dalsze czynności procesowe.

Postępowanie prowadzone jest pod kątem zabójstwa. Za to przestępstwo sprawcy grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.