Tragiczny wypadek z udziałem radiowozu. Nie żyje policjantka [KRAJ]

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci z Krasnegostawu, pod nadzorem prokuratury, ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w miniony wtorek (18.10) przed południem w Łopienniku Dolnym. W tył oznakowanego radiowozu uderzył kierujący samochodem m-ki Renault.

Dwoje funkcjonariuszy z poważnymi obrażeniami zostało przewiezionych do szpitala. Niestety mimo pomocy lekarskiej nie udało się uratować funkcjonariuszki. 32 letnia policjantka zmarła w szpitalu. Jej rodzina objęta została pomocą psychologów z KWP w Lublinie.

W wyniku tragicznego wypadku zginęła 32 letnia policjantka, funkcjonariuszka Wydziału Ruchu Drogowego krasnostawskiej komendy.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek około godz. 11:00. Policjanci wykonywali czynności w związku z zaistniałym wcześniej na krajowej 17- tce zdarzeniem drogowym. Oznakowany radiowóz miał włączone światła - błyskowe i mijania. W pewnym momencie w tył pojazdu uderzyło osobowe renault. Siła uderzenia była tak duża, że policyjne auto obróciło się i zatrzymało na przeciwnym pasie. Tam doszło jeszcze do zderzenia z oplem zafirą.

W wyniku wypadku dwoje policjantów zabranych zostało do szpitala. Niestety obrażenia 32 letniej funkcjonariuszki okazały się bardzo rozlegle. Pomimo reanimacji nie udało się jej uratować. Rodzina tragicznie zmarłej objęta została pomocą psychologów z KWP w Lublinie. 37 letni policjant przebywa w szpitalu.

Kierujący renault był trzeźwy. Wszystkie czynności na miejscu zdarzenia wykonywane są pod nadzorem prokuratury.

W sobotę (21.10) na cmentarzu parafialnym w Krasnymstawie pożegnano tragicznie zmarłą policjantkę.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.