Tragedia nad wodą: 4-latek wpadł do przydomowego oczka wodnego

Fot. Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

Lidzbarscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło na terenie gminy w miejscowości Ignalin. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, 4-letni chłopiec wykorzystując nieuwagę mamy wyszedł z domu na podwórko. Chwilę później chłopca w przydomowym oczku wodnym znalazł ojciec. Mimo natychmiast podjętej reanimacji dziecko zmarło.

Wczoraj (27.05.17) około godziny 15.00 oficer dyżurny lidzbarskiej policji został powiadomiony, że w miejscowości Ignalin do oczka wodnego wpadło dziecko. Policjanci, którzy natychmiast pojechali na miejsce zastali załogę karetki pogotowia, która przeprowadzała reanimację 4-letniego chłopca.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, 4-letni chłopiec, który był pod opieką mamy, wykorzystał jej chwilową nieuwagę przy usypianiu młodszego dziecka i wybiegł z domu na podwórko. Po chwili chłopca znajdującego się w przydomowym oczku wodnym zauważył ojciec, który w tym czasie kosił trawę. Mężczyzna podjął reanimację chłopca i wezwał służby ratunkowe. Mimo natychmiastowej pomocy, obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon dziecka. Rodzice byli trzeźwi.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Polub nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiesz się więcej

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.