SZOK: Sąsiadów zaatakował piłą mechaniczną. Ranny 8-letni chłopiec

Fot. Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych i osadzonych w policyjnym areszcie po sąsiedzkiej awanturze. W jej trakcie jeden z nich piłą mechaniczną przeciął filary schodów, a następnie łopatą rzucił w kierunku 8-latka. Chłopiec z raną ciętą ramienia trafił do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zatrzymani po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani i usłyszą zarzuty: uszkodzenia ciała, gróźb karalnych oraz zniszczenia mienia.

Do groźnej sytuacji doszło w niedzielę (28.05.2017) wieczorem na jednej z posesji w gminie Dywity. Dyżurny Komisariatu Policji w Dobrym Mieście (warmińsko-mazurskie) otrzymał informację o awanturze sąsiedzkiej. Trzech nietrzeźwych mężczyzn w wieku od 24 do 35 lat, wdało się w awanturę z małżeństwem mieszkającym po sąsiedzku, grożąc małżonkom i ich 8-letniemu dziecku pozbawieniem życia. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, na widok których sprawcy próbowali uciec. Po kilkuset metrach pościgu pieszego mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało po dwa promile alkoholu w organizmie każdego z podejrzanych.

Policjanci na miejscu interwencji ustalili, że 24-letni Piotr N. podżegany przez swoich kolegów, najpierw piłą mechaniczną przeciął filary podtrzymujące schody, a następnie będąc w amoku rzucił łopatą w kierunku 8-letniego chłopca. W wyniku uderzenia chłopiec został zraniony w rękę, w związku z czym karetką pogotowia został przewieziony do szpitala w Olsztynie. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Teraz cała trójka będzie musiała wytłumaczyć się ze swojego zachowania przed sądem. Po wytrzeźwieniu zostaną oni przesłuchani i usłyszą zarzuty m.in. uszkodzenia ciała, gróźb karalnych oraz uszkodzenia mienia.

Polub nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiesz się więcej

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.