Pożar za pożarem samochodów. Spłonęły dwa auta ciężarowe [VIDEO]

Fot. Policja Warmińsko Mazurska / KG Policji

Policjanci w trakcie swojej pracy niejednokrotnie interweniują wspólnie z funkcjonariuszami innych służb. Bardzo często są nimi strażacy, którzy albo udzielają wsparcia policjantom, albo to policjanci zabezpieczają miejsce pracy strażaków. Olsztyńscy policjanci i strażacy pracowali na miejscu dwóch pożarów, w wyniku których zniszczeniu uległy cztery pojazdy. Trwa ustalanie okoliczności tych zdarzeń.

W nocy z piątku na sobotę (25.03.2017) około godz. 03:30 olsztyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze przyczepy kempingowej na ul. Wawczyczka. W wyniku działania ognia uszkodzeniu uległ również zaparkowany obok volkswagen.

Kilkanaście godzin później, na parkingu przy ul. Wyszyńskiego doszło do kolejnego pożaru. Tam ogień zajął dwa stojące obok siebie pojazdy ciężarowe. Na miejscu po zakończeniu akcji gaśniczej przez strażaków, pracowali policjanci z technikiem kryminalistyki. Przyjęte zostało również zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. W sprawie powołany zostanie biegły z zakresu pożarnictwa, który wskaże przyczynę pożaru.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.