Wisiał już na linie. Dramatyczna akcja policji w regionie

Mundurowi zdjęli pętlę z szyi nieprzytomnego mężczyzny, a następnie zaczęli go reanimować, przywracając funkcje życiowe. Dzięki szybkiej i profesjonalnej interwencji policjanci z Izbicy Kujawskiej uratowali 44-latka, który chciał odebrać sobie życie. 

Zdarzenie miało miejsce wczoraj (28.01.18) około południa w Izbicy Kujawskiej. Wówczas na telefon alarmowy zadzwonił mężczyzna, który oświadczył, że chce odebrać sobie życie, po czym się rozłączył. Ze zgłoszenia nie wynikało gdzie może znajdować się desperat, jednak izbiccy policjanci st. asp. Radosław Czernielewski i st. sierż. Jarosław Bączkowski, bazując na nazwisku zgłaszającego wytypowali osobę i niezwłocznie udali się do miejsca jej zamieszkania.

Jak się wkrótce okazało, dotarli tam dosłownie w ostatniej chwili. W jednym z pomieszczeń zastali nieprzytomnego mężczyznę z zawieszoną na szyi pętlą. Natychmiast zaczęli go ratować - odcięli pętlę, a następnie przystąpili do reanimacji. Dzięki udzielonej przez mundurowych pomocy 44-latek odzyskał oddech i świadomość. Do czasu przyjazdu wezwanej przez policjantów karetki, mężczyzna pozostawał pod opieką funkcjonariuszy, którzy kontrolowali jego funkcje życiowe.

Po raz kolejny, dzięki szybkiej pomocy policjantów nie doszło do tragedii.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.