Koncertem uczczą Święto Niepodległości w Izbicy Kujawskiej

W Izbicy Kujawskiej odbędzie się Koncert Jesienny z okazji Święta Niepodległości.

Wystąpi zespół IKA DUO w składzie: Irena Filuś - śpiew, skrzypce i Izbiczanin Jacek Cichocki - instrumenty klawiszowe. Towarzyszyć Im będzie kontrabasista Grzegorz Nadolny.

Grupa zaprezentuje m.in. unikatowe piosenki z repertuaru wybitnego artysty Marka Grechuty, które wykona w odmiennych od oryginału aranżacjach. Usłyszeć będzie można również utwory innych artystów, nawiązujące do refleksyjnego nastroju jesieni.

IKA DUO, to dwoje młodych, szalonych ludzi, kochających i tworzących muzykę na co dzień. Każdy Ich występ podczas różnych koncertów, przy których współpracują z innymi muzykami, jest dla Nich okazją do nabywania nowych muzycznych doświadczeń. Tym razem, do duetu dołączy Grzegorz Nadolny, wybitny, znany i ceniony na polskiej scenie muzyk kontrabasista.

Owocem tej współpracy, będzie przekazanie uczuć, myśli i energii, poprzez to co razem tworzą grając.

Koncert odbędzie się  11 listopada 2017 roku o godzinie 18:00 w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Izbicy Kujawskiej. Wstęp wolny!

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.