Sport w Gminie Włocławek łączy pokolenia. Babskie Granie w Smólniku [ZDJĘCIA]

W dniu 9 marca z okazji Dnia Kobiet Uczniowski Klub Sportowy "START" oraz Szkoła Podstawowa w Smólniku byli organizatorami II Kobiecego Turnieju Badmintona Gier Podwójnych - "Babskie Granie".

Turniej w fazie wstępnej rozgrywany był w systemie grupowym, a następnie deble w zależności od zajętego miejsca w grupie grały o poszczególne miejsca w turnieju.

Po trzygodzinnej walce wyłoniono najlepszą parą deblową, którą podobnie jak w roku ubiegłym okazała się para Aneta Michalska z córką Gabrielą - UKS "START" Smólnik. Drugie miejsce zajęły Anna Jankowska z córką Katarzyną, reprezentujące Stowarzyszenie "Autostrada" z Nowej Wsi. Trzecie miejsce zajęła Julia Mularska i Nikola Proszkiewicz. Miejsce czwarte tuż za podium zajęła para Patrycja Zamerska i Zuzanna Stasiak.

Jeszcze raz okazało się, że badminton jest doskonałą formą spędzenia wolnego czasu, a także integracji międzypokoleniowej.

Organizatorzy losowali wśród uczestniczek turnieju nagrody w postaci kart podarunkowych do drogerii "Rossmann", oraz vouchery na zabiegi kosmetyczne ufundowane przez Salon  Pretty Women z Włocławka. Każda uczestniczka turnieju otrzymała pamiątkowy medal oraz dyplom, z zwyciężczynie pamiątkowe puchary.

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Galeria zdjęć: 

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.