Pochwal się swoim ogródkiem. Rusza konkurs w Gminie Włocławek

Wójt Gminy Włocławek Ewa Braszkiewicz ogłasza konkurs na "Najładniejszy przydomowy ogródek w Gminie Włocławek". Konkurs jest adresowany do wszystkich mieszkańców gminy, dbających o estetykę swojego otoczenia.

Jest to kolejna edycja konkursu na najpiękniejszy ogródek przydomowy w Gminie Włocławek. Oceny będzie dokonywać powołana komisja konkursowa, która odwiedzi każdy zgłoszony ogródek. Ocenie będą podlegać walory estetyczne, funkcjonalne, różnorodność zieleni i  kwiatów oraz dodatkowe atrybuty - powiedziała wójt Ewa Braszkiewicz.

Komisja konkursowa będzie brała pod uwagę estetykę, różnorodność, kolorystykę, kompozycję i stan pielęgnacji zasadzonych kwiatów i innych roślin. Punktowana będzie także mała architektura. Zainteresowani mogą zgłaszać się telefonicznie pod nr 54 230-53-38, mailowo admin@g.wloclawek.pl lub pisemnie do 10 sierpnia 2017 r. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas trwania Gminnych Dożynek 3 września w Smólniku.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.