Miłośnicy badmintona rywalizowali w Smólniku [ZDJĘCIA]

Fot.: Andrzej Kłódkowski

W dniu 16 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Smólniku odbył się IV Walentynkowy Turniej Badmintona Mikstów.

Fotorelacja tutaj (kliknij)

Turniej ten rozpoczął cykl imprez sportowo - rekreacyjnych będących częścią obchodów 25-lecia UKS " START " Smólnik.

O puchary i medale walczyło dwadzieścia mikstów, które podczas turnieju rozegrały 40 spotkań. Było wiele emocji, zaciętych pojedynków, ale najwięcej dobrej zabawy i wspólnie aktywnie spędzonego wolnego czasu.

Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach: młodzież i dorośli.

W kategorii "Dorośli" pierwsze miejsce zajęła para Aleksandra Wojciechowska/Konrad Weber, która w meczu finałowym pokonała dotychczasowych trzykrotnych zwycięzców turnieju, Państwa Annę i Grzegorza Jankowskich. Trzecie miejsce zajęła para  Katarzyna Chojniak/ Krzysztof Kurzawski, która w walce o brązowy medal pokonała parę Państwa Anety i  Sławomira Michalskich.

W kategorii "Młodzież" pierwsze miejsce wywalczyli Zuzanna Stasiak i Kacper Stasiński, pokonując w spotkaniu finałowym parę Julia Mularska/Wiktor Jżmanowski. Zwycięsko z walki o brązowy medal wyszła para Gabriela Michalska/Dominik Nowacki, która pokonała Patrycję Zamerską i Kapra Rozworę.

Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy „ START „ Smólnik oraz Szkoła Podstawowa w Smólniku.

Wśród wszystkich startujących rozlosowano nagrody niespodzianki, ufundowane przez firmę Victor-Polska w Warszawie, panią Martę Ciszczoń - Dylewską i "Babeczkarnię" Włocławek.

Już teraz Organizatorzy  zapraszają na kolejny turniej, który odbędzie się w dniu 9 marca. Tym razem będzie to turniej deblowy pn. " Babskie Granie ", a wziąć w nim udział będą mogły tylko panie.

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Zobacz także: 

III Walentynkowy Turniej Badmintona Gier Mieszanych 2017 w Smólniku

W dniu 10 lutego w Hali Sportowej przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku odbył się III Walentyn

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.