Dożynki Gminy Włocławek 2017. Prawdziwy HIT: Piękni i Młodzi wystąpią w Smólniku

Fot. Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

3 września 2017 roku na Boisku Sportowym w Smólniku odbędą się dożynki gminne.

Dożynki rozpoczną się Mszą Świętą w kościele parafialnym pw. Św. Bartłomieja w Smólniku. Następnie korowód dożykowy uda się na pobliskie boisko sportowe przy Zespole Szkół Integracyjnych.

Po części obrzędowej, występie lokalnych zespołów na scenie pojawi się prawdziwa gwiazda Disco Polo zespół Piękni i Młodzi. Przypomnijmy, iż grupa wcześniej odwiedzała już nasz region była m.in. w, Lipnie, Lubieniu KujawskiM i Czerniewicach. Za każdym razem grupa nie zawodziła i dawała prawdziwe show. Wokalistka Magda Narożna nawiązywała świetny kontakt z publicznością. Były bisy i pamiątkowe zdjęcia z zespołem.

Piękni i Młodzi – polski zespół muzyczny założony w 2012 roku przez Magdę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego. Największe hity grupy to „Niewiara”, „Kocham się w Tobie”, „Ona jest taka cudowna”, „Wyśmienicie” (Piękni i Młodzi & Playboys), „Jedno słowo”, „Tak już bez Ciebie”, „Zastanawiam się”. Utwór Kocham się w Tobie w serwisie youtube ma obecnie blisko 50 mln odsłon. Inne również trzeba liczyć w dziesiątkach milionów.

Program uroczystości:

13:30 Msza Święta

14:00 Uroczyste otwarcie Święta Plonów

Część obrzędowa;

Część artystyczna;

Występ Orkiestry Dętej OSP Kruszyn;

Występ” Zespołu Folklorystycznego Smólnik”

Występ Teatrzyku dziecięcego „ Kruszynka”

Występ KGW z Warząchewki;

Występ Seniorów ze Smólnika z tańcem towarzyskim

17:00 Koncert Zespołu Piękni i Młodzi

18:30 Koncert zespołu SELFIE

 

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.